Obkladačské a zednické práce - ANTONÍN NEUMANN

Obkladač a zedník Antonín Neumann


Jsem vyučen v oboru zedník-obkladač. Od roku 1995 jsem začal podnikat v oboru stavebnictví se zkušeným zedníkem, který mě hodně naučil.
 
V roce 1999 jsem se absolutně osamostatnil a začal se soustředit jen na obkladačské práce. V průběhu let jsem se naučil mnoho důležitých věcí, o kterých jsem neměl ani ponětí, jako např. používání mnoho rohových ukončovacích lišt z různého materiálu-mimo jiné kamenické řezy (joly).
 
Dále se vzdělávám a doplňuji nové a nové informace o používání různé stavební chemie, obkladačských prvků, novinek a řešení důležitých detailů, na které  je potřeba klást důraz!
 
Jak léta šla, tak jsem se začal obklopovat mnoha zkušenými a šikovnými řemeslníky, se kterými dodnes spolupracuji. V případě zrekonstruování koupelny na klíč nebo zrekonstruování rodinného domku jsme jedna parta, jejíž dílčí práce hladce navazuje, a která Vám dokáže udělat pohodlí domova přesně podle vašich představ.

V dnešní době je naší náplní rekonstrukce pokojů, bytů, domků s hlavním zaměřením na provádění koupelen a kuchyní od A-Z  vše na klíč.

V neposlední řadě Vám mohu nabídnout i havarijní servis jakéhokoliv druhu, např. přijedeme vyměnit i 1 dlaždičku, protože si myslím, že i taková zakázka je důležitá pro rozvoj mé malé firmy.

No a nakonec: Nejsme nejdražší ale ani nejlevnější, za to však stoprocentně spolehliví, velmi flexibilní a rychlí s důrazem na kvalitu a detail, který tvoří celek!

Dodržujeme technické přestávky-postupy, a proto neuděláme koupelnu za tři dny či byt za týden, však v nejkratším možném termínu a hlavně poctivě  dle Vašich představ a snů.

Co řeknu, to platí, za tím si stojím.
 

Nabízíme