Obkladačské a zednické práce - ANTONÍN NEUMANN
3.3 2017 S prací pana Neumanna jsme byli velmi spokojeni. Dohodnutý termín i předpokládaná cena byly dodrženy. Jednání s panem Neumannem bylo velmi příjemné. Na čem jsme se domluvili, bylo vždy k naší plné spokojenosti splněno. Všechny práce byly odvedeny kvalitně a naprosto profesionálně. Pana Neumanna mohu všem vřele doporučit.
Čakrtová


30.6 2016 V každém případě doporučuji, škoda, že jsme na pana Neumanna nenarazili už dříve. Termín i cena dodrženy.
Marková


15.8 2016 pí.Zouharová-Naprostá spokojenost s odvedenou prací a hlavně s jednáním firmy. Z mé strany jsem se již dlouho s takovým profesionálním přístupem nesetkala. Dodrženy termíny, dodržena cenová kalkulace a max. spokojenost s odvedenou prací.
Zouharová


7.7 2016 Obklad kuchyňské linky-Vse probehlo podle planu a s vysledkem jsem nadmiru spokojen. Uroven komunikace p. Neumanna byla na vysoke urovni a realizaci zvladnul velmi rychle. Doporucuju
Marčík


22.11 2015 Dokonale provedené práce v rámci rekonstrukce 1.PP, kdy byly provedeny zednické, obkladačské, elektrikářské práce. Firma pana Neumanna perfektně práce provedla, časově zkorigovala s pracemi instalatérskými a topenářskými, byly dodrženy termíny i finanční rozpočty. Pracovní kolektiv tvoří velmi šikovní, spolehliví a příjemní lidé. Bonusem byl závěrečný úklid.
Dagmar Mixová


15.10 2015 Pan Neumann mi prováděl celkovou rekonstrukci bytového jádra, elektroinstalaci a rozvody vody pro novou kuchyňskou linku, včetně vyrovnání podlahy. Před profesionálním přístupem, kvalitou provedení práce, dodrženým termínem a příznivou cenou nemůžu než smeknout. Protože budu v rekonstrukci bytu ještě pokračovat, určitě se na pana Neumanna znovu obrátím.
Eva Šnejdarová


14.10 2015 p. Neumann pro nás prováděl řadu rekonstrukcí a drobných prací v historicky hodnotném bytovém domě. Oceňuji zejména ochotu provádět věci podle zadání a našich představ, i když jsou často nestandardní a vyžadují pracné postupy:-)
Matěj Boháč


30.6 2015 Pan Neumann v naší koupelně odvedl naprosto přesnou práci. Během celé spolupráci se s ním dalo o všem domluvit, co slíbil, to uskutečnil. Hlavně jsem u něj ocenila aktivní přístup k práci, zájem klientovi vyhovět,poradit, dodržení termínu a mnoho dalších maličkostí, díky kterým byla naše spolupráce pohodová. Kdo hledá spolehlivého řemeslníka, p. Antonín Neumann je opravdu dobrá volba. Jennifer Vránová
Jennifer Vránová


28.4 2015 Skvěle provedená práce, bez problémů, rychle, perfektní úklid po práci! Milí a slušní lidé. Vřele doporučuji, neskutečné, že v této době se najdou takhle dobře pracující řemeslníci! Ještě jednou děkuji!
Klára Satrapová


9.12 2014 Firmu pana Neumanna vřele doporučuji! Pan Neumann u mě prováděl rekonstrukci koupelny. Velice mě potěšilo, že provedení práce začalo do 14 dnů od prvního telefonického kontaktu. Jednání, kvalita práce, cena - vše v naprostém pořádku. Děkuji mockrát!
Andrea Navrátilová


10.11 2014 Obklad kuchyňské linky a provedení sníženého podhledu nad linkou včetně zasazení bodovek - veliká spokojenost s prací p. Neumanna - kvalitní a čistá práce, výborná komunikace, vstřícnost a také spolehlivost. To vše za rozumnou cenu a podle mých představ. Díky ještě jednou!
Vu Phuong Thuy


4.11 2014 Obklad kuchyňské linky: kvalitní práce, vstřícné jednání. Na tuto firmu se můžete spolehnout. J.Filip
J.Filip


27.10 2014 Vřele doporučuji, spolehlivé a slušné jednání, kvalitně odvedená práce, jsem velmi spokojená.
Prokopcová


8.10 2014 Zatím nejlepší řemeslnická firma, jakou jsme zažili.
Olga Staňková, Ondřej Staněk


25.10 2014 Děkujeme za vybudování příčky. Cena, kvalita služby i dodržení termínu přesně podle našich představ.
Daniela Charvátová


21.8 2014 Velká spokojenost! Termíny i cena dodrženy. Práce byla odvedena rychle a kvalitně. Mohu jen doporučit!Provedení obkladu kuchyňské linky.
Marcela Samudio


15.4 2014 Spolupráce s panem Neumannem byla radost, co slíbil, to splnil, což je v dnešní době velmi zřídka k vidění. Obkládal nam dve koupelny a zachod a pokladal dlazbu do chodby a do komor. Práci provedl precizně a v dohodnutém termínu. Dokonce nám dobře poradil i v jiných záležitostech, které by ho vůbec nemusely zajímat. Takže pokud hledáte slušného a poctivého řemeslníka, určitě mohu p.Neumanna s klidným svědomím doporučit.
Katka Havlikova


23. 4 2014 Zaplaťpánbůh, že ještě nevymřeli kvalitní řemeslníci, kteří dodrží vše co se domluví a práci odvedou kvalitně. Děkuji Vám.Provedení obkladu kuchyňské linky.
Jan Krušina


6.3 2014 Pana Neumanna určitě doporučuji všem, kteří ocení KVALITNĚ odvedenou práci za slušnou cenu !!!! Dokonce po sobě i uklidil :-) Děkuji. Obklad kuchynske linky
Ester Čaplová


Oprava a doplnění kachliček v koupelně po instalatérském zásahu,omítnutí a zaštukování drážek v předsíni po přívodním kabelu k boileru.Okamžitý servis,čistá práce,výborné jednání.Doporučuji.
Heger


Perfektně udělaná rekonstrukce koupelny, spolehlivost, termíny dodání i doba rekonstrukce dle plánu. Všem doporučuji.
Jan Doleček


Pana Neumanna oceňuji především za vynikající spolupráci, vždy dodržel termíny, dohody, pokud bylo potřeba vždy zavolal aby si ověřil správnost požadavku. Vše fungovalo naprosto bez problému, mohla jsem se na něj 100% spolehnout a věděla při tom, že nic nezkazí, což v dnešní době oceňuji nejvíce. Výsledné práce provedené u nás perfektní(rekonstrukce kuchyně, demontáž a příprava otvorů pro nové interiérové dveře v panelovém domě.
Lucie Čížková


Dobrá práce.Dodržení termínu,kalkulace i mých představ.Díky
Jan Kotaška


Super služby
Dana Koutská


Děkuji za rekonstrukci koupelny. Tuto firmu vřele všem doporučuji
Daniela MlynářováPřidat zprávu
Vaše hodnocení: 
 Security code