Hledáme nové spolupracovníky

Reference

Pokládka dlaždic v jídelně a kuchyni proběhla bez problémů, rychle, kvalitně. Nebyl problém domluvit se. Doporučuji.

Jan Hora

27.7.2022 Obklad kuchyňské linky – rychlá a kvalitní práce, ochota a vstřícné jednání. Na tuto firmu se můžete spolehnout. Tuto firmu všem doporučuji.

Ivan Kouba
5,0 rating

27.5 2022-obklad kuchyňské linky
Vřele doporučuji pana Neumanna. Hlavně, na rozdíl od jiných, skvěle komunikuje, o všem informuje, vysvětlí a kvalitně udělá. Za mne obrovská spokojenost a budu pana Neumanna dále doporučovat.
U mě dělal obklad za kuchyňskou linkou – mozaiku a kosočtverce skládané cikcak.
Děkuji Juřeščáková

Juřeščáková
5,0 rating

25.11 2021-Měchenice
Velice bych chtěla pochválit práci pana Neumanna a jeho týmu, kteří nám položili obklady za kuchyňskou linku. Jejich práce byla rychlá a profesionální. Je potešením setkat se s kvalitním řemeslníkem.

Holubová

24-6 2019 -Pan Neumann a kolega udelali skvelou praci pro nas. Oblozili nam kuchyn a hezke i uklizeli prostor po ukonceni prace. Dekujeme!

Mirela M
5,0 rating

12/2018 Pana Antonína Neumanna jsem kontaktoval na doporučení známého, jenž mne ujistil, že pracuje výborně, je na něj spolehnutí a je ochoten se pustit i do náročnějších požadavků zákazníka (např. pokládky skleněné mozaiky). Spolupráce byla domluvena rychle, vše si pečlivě zaměřil, cenovou nabídku též zpracoval obratem. Dělal mi kompletní rekonstrukci koupelny a WC, včetně nových rozvodů, zarovnání zdí, položení obkladů, a instalaci koupelnového nábytku. S jeho prací jsem byl skutečně velmi spokojen a nemám mu, co vytknout – domluva s ním byla naprosto bezproblémová, komunikace více jak uspokojivá, on a jeho řemeslníci chodili včas a v dohodnutých termínech, odvedli dokonalou a čistou práci, po práci po sobě precizně uklidili. Zakázku zpracoval ve sjednaném termínu, VŠEM DOPORUČUJI s tím, že doufám, že ho v rámci rekonstrukcí v bytě ještě využiji:) S pozdravem Andrej Keblušek

Keblušek

Naše rekonstrukce v roce 2017 a 2018 zahrnovala bourání, zednické práce, instalatérské práce, rozvody elektřiny a obklady v koupelně. Kromě toho jsme potřebovali ještě sladit a navázat práce různých dodavatelů, tak, abychom zbytečně dlouho nestáli. Díky zkušenostem, přípravě – rozpočtu, časování a kvalitě provedené práce od pana Neumanna a jeho týmu vše, co měli udělat, klapalo dle dohody. Byli ochotni se učit i novým věcem a díky preciznosti máme z výsledku velikou radost. Děkujeme!

Šebkovi
5,0 rating

Profesionální práce i chování, spokojenost po všech stránkách, doporučuji všem. Rekonstrukce koupelny 11/2018

MUDr Jiří Presl

Pan Neumann je spolehlivý,precizní, dodržuje termíny, vše je uvedeno do čistého stavu, vřele doporučuji.Mám od jeho firmy novou koupelnu.V případě nepatrných chybiček na zavolání přijede a opraví.Všechny komponenty předem projedná.Velká spokojenost. Rekonstrukce koupelny 8/2018

Eva Doležalová
5,0 rating

Spolehlivost v termínech dodání, precizní práce, cit pro estetiku. Pan Neumann je profesionálem, kterého si vážim. Umí dobře poradit i vysvětlit přednosti různých technik realizace. Mimo jiné nám také doporučil schopného kolegu pro skleněné sprchové kouty. 7 koupelen prováděné 07-08/2017

Nikolaj Šťáhlavský
5,0 rating

03/2018 Při stavbě RD jsem dostal výbornou referenci na pana Neumanna, tak jsem se rozhodl ho oslovit, aby mi obložil koupelnu ve spodním patře, koupelnu v horním patře, vstupní chodbu a technickou místnost. Vše proběhlo naprosto podle očekávání (vlastně nad očekávání), termíny, které jsme si slíbily se dodržely. Kvalita práce/cena je bezkonkurenční. Opravdu doporučuji, práce pana Neumanna je profesionální. Děkuji

Tomáš Lešner
5,0 rating

Vyskoká spokojenost.Pan Neumann už mi udělal několik kuchyní a vždy jsme byl spokojen.

Viktor Kučala

Pana Neumanna jsme našel na nejřemeslníci.cz.Reference byli dobré a tak jsem ho vyzkoušel a byl jsme také spokojen.Naše spolupráce pokračuje už několik let a nemůžu si stěžovat.Vždy ochotný,kvalitní a rychlá práce.V dnešní době není lehké sehnat kvalitního řemeslníka

Viktor Kučala

27.1 2019 ,zakázka prováděná 2018:Práce pana Neumanna byla excelentní. Výsledek predčil mé očekávání a dokonce poradil se sestavou, když jsme nevěděli, jak na to. Vřele doporučuji. Jen jednu malou výtku bych přeci jen měl. Při obkládání kuchyně byla od obkladu k pracovní desce použita spárovačka místo silikonu, která kompletně popraskala. Ale i tak děkuji za výbornou práci

Martin Lešner

3.3 2017 S prací pana Neumanna jsme byli velmi spokojeni. Dohodnutý termín i předpokládaná cena byly dodrženy. Jednání s panem Neumannem bylo velmi příjemné. Na čem jsme se domluvili, bylo vždy k naší plné spokojenosti splněno. Všechny práce byly odvedeny kvalitně a naprosto profesionálně. Pana Neumanna mohu všem vřele doporučit.

Čakrtová
5,0 rating

30.6 2016 V každém případě doporučuji, škoda, že jsme na pana Neumanna nenarazili už dříve. Termín i cena dodrženy.

Marková
5,0 rating

15.8 2016 pí.Zouharová-Naprostá spokojenost s odvedenou prací a hlavně s jednáním firmy. Z mé strany jsem se již dlouho s takovým profesionálním přístupem nesetkala. Dodrženy termíny, dodržena cenová kalkulace a max. spokojenost s odvedenou prací.

Zouharová
5,0 rating

7.7 2016 Obklad kuchyňské linky-Vse probehlo podle planu a s vysledkem jsem nadmiru spokojen. Uroven komunikace p. Neumanna byla na vysoke urovni a realizaci zvladnul velmi rychle. Doporucuju

Marčík
5,0 rating

22.11 2015 Dokonale provedené práce v rámci rekonstrukce 1.PP, kdy byly provedeny zednické, obkladačské, elektrikářské práce. Firma pana Neumanna perfektně práce provedla, časově zkorigovala s pracemi instalatérskými a topenářskými, byly dodrženy termíny i finanční rozpočty. Pracovní kolektiv tvoří velmi šikovní, spolehliví a příjemní lidé. Bonusem byl závěrečný úklid.

Dagmar Mixová
5,0 rating

15.10 2015 Pan Neumann mi prováděl celkovou rekonstrukci bytového jádra, elektroinstalaci a rozvody vody pro novou kuchyňskou linku, včetně vyrovnání podlahy. Před profesionálním přístupem, kvalitou provedení práce, dodrženým termínem a příznivou cenou nemůžu než smeknout. Protože budu v rekonstrukci bytu ještě pokračovat, určitě se na pana Neumanna znovu obrátím.

Eva Šnejdarová
5,0 rating

14.10 2015 p. Neumann pro nás prováděl řadu rekonstrukcí a drobných prací v historicky hodnotném bytovém domě. Oceňuji zejména ochotu provádět věci podle zadání a našich představ, i když jsou často nestandardní a vyžadují pracné postupy:-)

Matěj Boháč

30.6 2015 Pan Neumann v naší koupelně odvedl naprosto přesnou práci. Během celé spolupráci se s ním dalo o všem domluvit, co slíbil, to uskutečnil. Hlavně jsem u něj ocenila aktivní přístup k práci, zájem klientovi vyhovět,poradit, dodržení termínu a mnoho dalších maličkostí, díky kterým byla naše spolupráce pohodová. Kdo hledá spolehlivého řemeslníka, p. Antonín Neumann je opravdu dobrá volba. Jennifer Vránová

Jennifer Vránová
5,0 rating

28.4 2015 Skvěle provedená práce, bez problémů, rychle, perfektní úklid po práci! Milí a slušní lidé. Vřele doporučuji, neskutečné, že v této době se najdou takhle dobře pracující řemeslníci! Ještě jednou děkuji!

Klára Satrapová

9.12 2014 Firmu pana Neumanna vřele doporučuji! Pan Neumann u mě prováděl rekonstrukci koupelny. Velice mě potěšilo, že provedení práce začalo do 14 dnů od prvního telefonického kontaktu. Jednání, kvalita práce, cena – vše v naprostém pořádku. Děkuji mockrát!

Andrea Navrátilová
5,0 rating

10.11 2014 Obklad kuchyňské linky a provedení sníženého podhledu nad linkou včetně zasazení bodovek – veliká spokojenost s prací p. Neumanna – kvalitní a čistá práce, výborná komunikace, vstřícnost a také spolehlivost. To vše za rozumnou cenu a podle mých představ. Díky ještě jednou!

Vu Phuong Thuy

4.11 2014 Obklad kuchyňské linky: kvalitní práce, vstřícné jednání. Na tuto firmu se můžete spolehnout. J.Filip

J.Filip
5,0 rating

27.10 2014 Vřele doporučuji, spolehlivé a slušné jednání, kvalitně odvedená práce, jsem velmi spokojená.

Prokopcová
5,0 rating

8.10 2014 Zatím nejlepší řemeslnická firma, jakou jsme zažili.

Olga Staňková, Ondřej Staněk
5,0 rating

25.10 2014 Děkujeme za vybudování příčky. Cena, kvalita služby i dodržení termínu přesně podle našich představ.

Daniela Charvátová
5,0 rating

21.8 2014 Velká spokojenost! Termíny i cena dodrženy. Práce byla odvedena rychle a kvalitně. Mohu jen doporučit!Provedení obkladu kuchyňské linky.

Marcela Samudio

15.4 2014 Spolupráce s panem Neumannem byla radost, co slíbil, to splnil, což je v dnešní době velmi zřídka k vidění. Obkládal nam dve koupelny a zachod a pokladal dlazbu do chodby a do komor. Práci provedl precizně a v dohodnutém termínu. Dokonce nám dobře poradil i v jiných záležitostech, které by ho vůbec nemusely zajímat. Takže pokud hledáte slušného a poctivého řemeslníka, určitě mohu p.Neumanna s klidným svědomím doporučit.

Katka Havlikova

23. 4 2014 Zaplaťpánbůh, že ještě nevymřeli kvalitní řemeslníci, kteří dodrží vše co se domluví a práci odvedou kvalitně. Děkuji Vám.Provedení obkladu kuchyňské linky.

Jan Krušina

6.3 2014 Pana Neumanna určitě doporučuji všem, kteří ocení KVALITNĚ odvedenou práci za slušnou cenu !!!! Dokonce po sobě i uklidil 🙂 Děkuji. Obklad kuchynske linky

Ester Čaplová
5,0 rating

Oprava a doplnění kachliček v koupelně po instalatérském zásahu,omítnutí a zaštukování drážek v předsíni po přívodním kabelu k boileru.Okamžitý servis,čistá práce,výborné jednání.Doporučuji.

Heger
5,0 rating

Perfektně udělaná rekonstrukce koupelny, spolehlivost, termíny dodání i doba rekonstrukce dle plánu. Všem doporučuji.

Jan Doleček

Pana Neumanna oceňuji především za vynikající spolupráci, vždy dodržel termíny, dohody, pokud bylo potřeba vždy zavolal aby si ověřil správnost požadavku. Vše fungovalo naprosto bez problému, mohla jsem se na něj 100% spolehnout a věděla při tom, že nic nezkazí, což v dnešní době oceňuji nejvíce. Výsledné práce provedené u nás perfektní(rekonstrukce kuchyně, demontáž a příprava otvorů pro nové interiérové dveře v panelovém domě.

Lucie Čížková

Dobrá práce.Dodržení termínu,kalkulace i mých představ.Díky

Jan Kotaška
5,0 rating

Super služby

Dana Koutská

Děkuji za rekonstrukci koupelny. Tuto firmu vřele všem doporučuji

Daniela Mlynářová

Vložit hodnocení

Napište nám
close slider